do kasy suma: 0,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją – ceniony dystrybutor

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją to rozwiązanie dla każdego. Jako hurtownia dostarczamy wysokiej jakości produkty z tej kategorii. Mrużenie oczu w okularach to już przeszłość. Specjalny filtr na powierzchni soczewki blokuje poświatę oraz odblaski, które towarzyszą, szczególnie w słoneczne dni.

Warto również wspomnieć, że oferowane przez nas okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją sprzedawane hurtowo chronią nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale poprawiają także ostrość widzenia, która bez tego filtra nie zawsze jest zadowalająca. W ich przypadku nie można mówić o oślepieniu wynikającego z odbicia światła od podłoża, takiego jak śnieg czy piasek.

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją – profesjonalna sprzedaż hurtowa

Rosnąca wiedza w tym temacie przekłada się na zainteresowanie produktami, jakimi są okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją, dzięki czemu sprzedaż hurtowa oraz detaliczna przynosi zadowalające efekty. Bez wątpienia, parametry mają duże znaczenie, jednak równie istotny jest wygląd. Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją powinny zostać dopasowane m.in. do kształtu twarzy. Jako dystrybutor, może podpowiedzieć, jakie modele będą najlepsze dla poszczególnych typów twarzy.

  • okrągła – kanciaste, prostokątne oraz kwadratowe,
  • owalna – wszystkie modele okularów będą odpowiednie,
  • trójkątna – owalne, okrągłe,
  • kwadratowa – zaokrąglone modele,
  • podłużna – owalne i okrągłe modele

Oferowane okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją dostępne w naszej hurtowni są wygodne. Zapewniają komfortowe widzenie oraz noszenie. Dzięki dużej różnorodności modeli, kształtów i stylów każdy ma okazję znalezienia propozycji dopasowanych do indywidualnych preferencji. Co ważne okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją sprzedawane są w hurtowej, czyli bardzo atrakcyjnej cenie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Okulary z filtrem UV i polaryzacją – modny dodatek i niezbędna ochrona wzroku

W sezonie wiosenno-letnim rośnie zapotrzebowanie na okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją. Nasza hurtownia, odpowiadając na potrzeby klientów, oferuje szeroką gamę produktów z tej kategorii. Oprócz tego, że są to akcesoria praktyczne, ponieważ zapewniają ochronę wzroku przed promieniowaniem słonecznym, to również wpisują się w aktualne trendy modowe, będąc gustownym dodatkiem do każdej stylizacji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że słońce świeci cały rok, zatem okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV i polaryzacją przydadzą się zawsze. Hurt tego typu artykułów to dobre rozwiązanie dla sklepów specjalizujących się w sprzedaży detalicznej swoim konsumentom. Zapraszamy do nawiązania z nami owocnej współpracy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl